Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Obierz właściwy kurs...

... i odkryj z nami świat!

KONTAKT

Mariusz Noworól
+48 696 914 676
mariusz@4kontynenty.pl

ŻEGLARSTWO

Mariusz Noworól
+48 696 914 676
mariusz@4kontynenty.pl

Leszek Warchoł
+48 695 055 789
leszek@4kontynenty.pl

Marek Kapołka
+48 604 658 803
marek.kapolka@4kontynenty.pl

 

WSPINACZKA I TREKKING

Aneta Kaniut - Matula
+48 790 434 590
aneta@4kontynenty.pl

Krzysztof Matula
krzysztof.matula@4ontynenty.pl

Grzegorz Grochowski 
+48 886 834 921
grzegorz@4kontynenty.pl

ROWER

Marcin Mucha
+48 693 887 699
marcin.mucha@4kontynenty.pl

ROLKI, INNE

Ewa Marczyk
ewa@4kontynenty.pl

Napisz do nas

Fundacja 4 Kontynenty
Osiedle Widokowe 8/7 32-540 Trzebina (małopolskie)
KRS: 0000595255, NIP: 6282265680, REGON: 363676740

Wesprzyj nas:
Fundacja 4 Kontynenty
Konto: Bank PKO BP 8010 2023 8400 0098 0202 0056 01