Fundacja 4 Kontynenty
Eventy
Dołącz do nas!
Eventy
I baw się dobrze!
Previous slide
Next slide

Eventy

Eventy – „Nie czekaj na nadzwyczajne możliwości. Korzystaj ze wspólnych okazji i uczyń je świetnymi”. – Orison Swett Marden . Nasze wydarzenia podzielone są na cztery kategorie żeglarstwo, trekking, wspinaczka i rower.  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wydarzeniami.

Grecja 2024 Zatoka Sarońska
Eventy

Grecja 2024 – Zatoka Sarońska

Grecja 2024 Zatoka Sarońska to niepowtarzalna okazja, by połączyć chill na wodzie z fascynującymi przygodami na lądzie. W okolicy znajduje się wiele malowniczych miejsc, które zachwycą miłośników natury i historii. Od antycznych ruin po urokliwe miasteczka, Zatoka Sarońska ma wiele do zaoferowania.

Czytaj więcej »
Grecja Sail & Trekking 2023
Eventy

Grecja Sail & Trekking 2023

Grecja Sail & Trekking 2023 to wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli wam odkryć uroki Morza Jońskiego w najlepszy możliwy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rejsem i przyłączenia się do naszej przygody!

Czytaj więcej »
Listopadowe rejsy Niedźwiedzie Mięso
Eventy

Listopadowe rejsy – Niedźwiedzie Mięso 2021

Niedźwiedzie Mięso z tym określeniam kojarzy nam się biały futrzasty mieszkaniec Spitsbergenu.
Jednak my żeglarze używamy tego określenia do trudnych rejsów które odbywają się w porze jesienno zimowej na akwenie Morza Bałtyckiego.

Czytaj więcej »
Rejs w Grecji Sail & Trekking
Eventy

Rejs w Grecji Sail & Trekking 2021

Grecja Sail & Trekking 2021.
Odwiedzimy wyspy na Morzu Jońskim. Wybierz tę, która idealnie pasuje do Ciebie. Archipelag Wysp Jońskich składa się z kilkunastu wysp pełnych urokliwych miejsc o walorach historycznych i turystycznych. Już w starożytności sam Homer opisywał archipelag w bardzo ciekawy sposób.
I tak – wyruszymy z mariny Lefkas do krainy Króla Odyseusza odwiedzając po drodze zatoki i zatoczki pełne podwodnych jaskiń, majestatycznych klifów i piaszczystych białych plaż. Archipelag Wysp Jońskich jest nazywany Greckimi Karaibami. Wyspy cechują się pełnią zieleni i otaczającymi ich turkusowo – zielonymi wodami ciepłego morza.

„Podróżowanie to najwspanialsza rzecz na świecie”.
Homer

Czytaj więcej »
Rejs jachtem Sail&Trekking
Eventy

Rejs jachtem Sail & Trekking

Rejs jachtem Sail & Trekking . Nasze plany żeglarskie na sezon 2021 obejmują dwa warianty realizacji rejsu. Pierwszy kierujemy się w stronę krainy Lofotów i Fiordów, natomiast drugim alternatywnym kierunkiem są Alandy i Zatoka Botnicka

Czytaj więcej »
Rejsy po Bałtyku 2020
Eventy

Rejsy po Bałtyku 2020

Morze Bałtyckie wciąż skrywa wiele ciekawych miejsc do których postaramy się was zabrać. Nowa rzeczywistość może nam to jednak utrudnić.

Czytaj więcej »

Zgłoś się do Eventu!

Fundacja 4 Kontynenty
Osiedle Widokowe 8/7 32-540 Trzebina (małopolskie)
KRS: 0000595255, NIP: 6282265680, REGON: 363676740

Wesprzyj nas:
Fundacja 4 Kontynenty
Konto: Bank PKO BP 8010 2023 8400 0098 0202 0056 01