Fundacja 4 Kontynenty
Blog
Celem blogu jest propagowanie naszych działań, pomysłów, marzeń.

Blog

Blog – Zamierzamy w nim opisywać to co myślimy, robimy i planujemy – a także poruszać tematy związane z żeglarstwem, górami, podróżami. Chcesz się podzielić swoją przygodą, doświadczeniem to zapraszamy do współpracy. Prześlij nam swój artykuł i kilka fotografii, które opublikujemy na naszym blogu. Zachęcamy  do włączenia się w komentowanie pojawiających się wpisów, chcemy aby nasz blog żył.  

Zima

Kiedy zimna Babia daje mnóstwo ciepła

NATCHNIENIE
Nie zawsze dostajemy od życia, to czego byśmy chcieli…
Pamiętam, że to był długi, sobotni, samotny wieczór przed komputerem (właśnie dlatego, że nie dostałam tego czegoś od życia) Wszyscy znajomi gdzieś, każdy z kimś, a ja sama, nagle zobaczyłam wpis o wyprawie na Babią Górę z Fundacją 4 Kontynenty…
CHCĘ!

Czytaj więcej »
Buenos Aires

Buenos dias, Buenos Aires!

Ogrom miasta nie do opisania. Ulice, przecznice i aleje, częste parki miejskie z drzewami kwitnącymi na fioletowo. Miasto tanga przywitało nas wiosennym nastrojem wśród zapachu kwitnących lip.

Czytaj więcej »

Odliczanie Czas Zacząć

Nastał taki czas, że trzeba zrobić coś ze swoim życiem. Najwyższy czas wyjść ze swojej strefy komfortu, pozostawić codzienność i… wyjechać na Koniec Świata. Czy to kryzys wieku średniego? Być może, jednak kimże bym była, gdybym mimo wszystko nie zaryzykowała i nie spróbowała… Do dzieła więc!!!

Czytaj więcej »

wyszukiwanie

Szukaj

Śledź nas

Polub nas na facebooku